شرایط و قوانین خرید آنلاین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و سیستم خرید آنلاین شرکت رادین پاور (نمایندگی شماره ۱ آریا ترانسفو) به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وبسایت رادین پاور هنگام استفاده از پروفایل شخصی، خرید آنلاین و غیره به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ ها و خدمات وبسایت رادین پاور است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین رادین پاور از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق ‏‌های قبلی محسوب می ‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه ‏‌های وبسایت رادین پاور منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ‏‌ها و سرویس‏‌ های وبسایت رادین پاور تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌ کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌ شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش، خرید آنلاین یا هرگونه استفاده از خدمات وبسایت رادین پاور اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی و تلفنی

هنگامی که شما از خدمات وبسایت رادین پاور استفاده می ‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید آنلاین می‏‌کنید و یا به رادین پاور ایمیل می ‏‌فرستید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ ها باشد، شما موافقت می‌‏ کنید که رادین پاور به صورت پست الکترونیکی و یا تلفنی به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏‌ های رعایت حریم شخصی

رادین پاور به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می ‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌ کند.
رادین پاور متعهد می‏‌ شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌ تر و امن‏‌ تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت رادین پاور، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌ دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق وبسایت رادین پاور مانند متن، گرافیک، آرم، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ ها و کلیه محتوای تولید شده توسط رادین پاور جزئی از اموال رادین پاور محسوب می‏‌ شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار رادین پاور است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای رادین پاور محفوظ می ‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌ های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏ شوند.

کلیه سفارش‌ ‏های ثبت شده پس از تماس تلفنی همکاران ما و بررسی اطلاعات به وسیله ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل یا نمابر در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

نمایندگی

رادین پاور در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات فروش و پس از فروش از دفتر فروش این شرکت انجام می ‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را جهت پیگرد قانونی به این شرکت اعلام فرمایید.